İK Politikası

Termo Teknik, yatırımcılarına ve içerisinde faaliyet gösterdiği topluluklara karşı taahhüt ettiği üzere, Bregal sorumluluklarını gözeten bir yatırım politikası kabul etmiştir.

 1. Sağlık & Güvenlik
  Riskleri asgari düzeye indirirken ve etkin bir şekilde yönetirken, aynı zamanda yüksek düzeyli bir ticari performans sağlayacağız.Temiz, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayıp bunu korumaya çalışırken, aynı zamanda çalışanlar için de sağlıklı bir yaşam stili teşvik edeceğiz.
 1. Toplum
  Karşılıklı fayda amacıyla yerel toplumlar ile diyalog kurulmasını teşvik edeceğiz.Çalışanlarımızın yerel kuruluşlar ve bölgemizdeki faaliyetlere yardımcı olmalarını destekleyeceğiz ve teşvik edeceğiz.
 1. Eşit Fırsat İlkesi
  Tüm mevcut ve gelecekteki potansiyel çalışanlarımız için eşit fırsat politikası uygulamaktayız.Farklılıkların olduğu bir iş gücünün yararlarını kabul etmeye devam ederken aynı zamanda temel bir değer olarak aktif olarak çeşitliliği teşvik edeceğiz.
 1. Hükümler & Koşullar
  Çalışanlarımıza açık ve adil çalışma koşulları sunacağız ve sürekli gelişimlerini sağlamak üzere gereken kaynakları sağlayacağız.Açık ve adil bir çalışan ödeme politikası uygulamaya devam edeceğiz ve çalışanların danışması için ve güçlü bir ortaklık hissinin gelişmesine yardımcı olacak şekilde ticarete katılımları için görüşmeler gerçekleştireceğiz.
 1. Adil istihdam koşulları
  Tüm çalışanların herhangi bir cinsel, fiziksel veya mental şiddete maruz kalmadan saygı görmelerini sağlamak üzere gereken tedbirleri alacağız.
 1. Yeniden yapılanma
  Asgari düzeyde kesinti sağlanması ve adil çalışma koşullarının korunması için sosyal sorumluluk çerçevesinde yeniden yapılanma politikaları kabul edeceğiz.