EVOMAX PROJEMATİK İLE MERKEZİ ISITMA PROJE TEKLİFİ HAZIRLAMAK ÇOK KOLAY

Termo Teknik tarafından arayüzü tüm mobil cihazlara uyumlu olarak yenilenen EVOMAX PROJEMATİK uygulaması taahhütçülere ve proje yöneticilerine tekliflerini telefon ya da bilgisayar üzerinden hazırlama ve gönderme imkanı sunuyor.

İngiltere’de Ideal Boilers tarafından 110 yıllık ısıtma sistemleri tecrübesi ile üretilen Termo Teknik EVOMAX Duvar Tipi Yoğuşmalı kazanları tercih eden taahhütçüler, proje yöneticileri ve sistem tasarımcıları proje tekliflendirmeyi kolaylaştıran “EVOMAX PROJEMATİK Kaskad Tekliflendirme Programı”nın avantajlarını kullanıyor.  Üstelik PROJEMATİK, geçtiğimiz günlerde tüm mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda sorunsuzca ve internetin olduğu her yerde hızlı bir şekilde teklif hazırlamayı kolaylaştıracak şekilde yenilendi. PROJEMATİK kullanan Termo Teknik iş ortakları dizüstü bilgisayarı, tablet ve cep telefonu gibi mobil cihazlar aracılığıyla kullanıcı adı ve şifrelerini kullanarak PROJEMATİK’e giriş yapıyor ve tekliflendirmek istedikleri merkezi ısıtma sistem tasarımını sadece 5 dakikada tasarlayabiliyor. PROJEMATİK’in “responsive” ara yüzü, işlemlerin kullanım ve görüntüleme sorunu yaşamadan yapılmasına olanak sağlıyor. 

Sadece 4 adım
EVOMAX PROJEMATİK, sistemde kullanılması planlanan cihazları ve ısıtma ihtiyacı olan alanları sorarak gerekli malzemeyi seçiyor, ardından istenen fiyat ve vade koşullarını ekleyerek standart teklif formatında kullanıcıya gönderime hazır şekilde veriyor. Seçilen cihazlara göre üretilecek toplam ısı kapasitesini de görmek mümkün. 4 aşamada, toplamda 5 dakika süren bir teklif hazırlama sürecinden sonra hazırlanan teklifi kolayca göndermeye olanak veren EVOMAX PROJEMATİK, kullanıcının e-posta ve şifre bilgilerini girerek sisteme giriş yapması ile açılıyor.

İlk aşamada teklif veren teklifi hazırlayan firma ve kişi bilgileri ile teklifin gönderileceği kişi ve firma bilgilerinin girildiği sistem; ikinci aşamada kaskad veya tekli kazan sistem tercihi, baca tercihlerinin ve kazan kapasitelerinin seçilmesiyle devam ediyor. Üçüncü aşamada ise teklifte istenen ödeme ve vade seçenekleri girilerek dördüncü aşamada sistem için gerekli olan tüm ürünlerin iskontolu fiyatları ile görüntülenerek kullanıcının kontrol edebilmesi sağlanıyor. Ardından hazırlanan teklif kurumsal bir tasarım formatı içerisinde PDF olarak kaydedilebiliyor veya doğrudan müşteriye gönderilebiliyor. Tüm bu işlemlerin tamamlanması ise sadece 5 dakika sürüyor.

Kullanıcı ve Bilgi Gizliliği
EVOMAX PROJEMATİK, sistemine sadece kullanıcı adı ve şifresine sahip olan kişiler kendi profilleri içerisinde teklif hazırlayabiliyor ve hazırlanan  tüm teklifler sadece kullanıcının görebileceği şekilde güvenli bir şekilde kayıt edilerek yüksek gizlilikle saklanıyor. Kullanıcı ihtiyaç duyduğunda önceki tarihlerde hazırladığı proje tasarımlarını da programa girerek görebiliyor.

EVOMAX Hakkında
İngiltere’de Ideal Boilers tarafından 110 yıllık ısıtma sistemleri tecrübesi ile üretilen Termo Teknik EVOMAX Duvar Tipi Yoğuşmalı kazanlar PROJEMATİK programı dışında da kurulum, bakım ve kullanım kolaylığı sağlayan birçok özelliğe sahip.

Kolay Sistem Yönetimi
42, 65, 90, 105, 125 ve 160 kW kapasite değerlerine sahip EVOMAX’ın kontrol paneli, 15 adete kadar kazanı (toplam 2.400 kW = 2.000.000 kcal/h) kaskad bağlantı ile kontrol edebiliyor. Türkçe karakterli kullanıcı ara yüzü hem kullanıcı hem servis için  kolay, hızlı kurulum ve işletme sağlıyor. Dış hava sıcaklığına bağlı tesisat gidiş ve dönüş suyu sıcaklığı kontrol edilerek hava sıcaklığındaki 0,5oC ’lik değişiklik bile sistem tarafından fark edilebiliyor ve hemen sistem çalışmasına yansıyor.

Amaç: Düşük Maliyetli Sistem Yönetimi
EVOMAX ürün yelpazesi işletme maliyetlerini düşük tutmak için yüzde 110 verim oranına kadar kısmi yükte çalışıyor. Sıcak su kullanımı için boyler istenilen ısı değerine ve zaman programına göre kontrol edilebiliyor.

EVOMAX; kalitesi, 6 Sigma titizliğine sahip üretim ve tasarımı, özenle seçilmiş  komponentleri ve sistem bakımını kolaylaştıran yapısıyla kaskad uygulamalarda kalite arayan proje uygulayıcılarına çok önemli avantajlar sağlıyor.

Standart 3 Yıl Garanti
EVOMAX, yüksek kalitesinin ve Termo Teknik uzmanlığının bir göstergesi olarak 3 yıllık parça ve bakım garantisi ile birlikte sunuluyor. « Geri