LOGIC PREMIX YOĞUŞMALI KOMBİ, 31 ARALIK’A KADAR 5 YIL GARANTİLİ

Termo Teknik LOGIC Yoğuşmalı Kombi, 31 Aralık’a kadar 5 yıl garanti hediyeli.

İngiliz iş dünyasının prestijli Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi, premix yoğuşmalı kombisi LOGIC’i Türkiye’ye sunan Termo Teknik, “5 yıl garanti kampanyasını” duyurdu. Kampanya çerçevesinde, 1 Ağustos – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında LOGIC Kombi açılışını yaptıranlar 2 yıllık standart garanti süresine ek olarak, +3 yıl bedelsiz garanti hakkından faydalanıyor; böylece LOGIC’in standart garanti süresi 5 yıla çıkıyor. Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan Türkiye’nin IDEAL kombisi LOGIC’in 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasiteli 26/35 ve 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasiteli 31/35 model seçeneği bulunuyor.

Benzersiz teknik değerler

31/35 kW kapasitesi ile 2015 Mart ayında tüketicilere sunulan LOGIC 31/35’in yüzde 24 modülasyon oranı benzerlerinden çok daha başarılı. Modülasyon oranı, kombinizin kendisini ısı ihtiyacınıza göre minimum yakıt tüketecek şekilde ayarlamasını ve böylece gereksiz yakıt sarfiyatını önlemesini sağlıyor.

LOGIC kombinin üstün kalitesinden ve 5 yıllık garanti hediyesinden yararlanmak isteyenlerin, kombilerinin açılışını 31 Aralık’a kadar Termo Teknik yetkili servislerine yaptırarak servisten “+3 yıl garanti belgesi” almaları yeterli oluyor.

İngiltere’de IDEAL Boilers üretim tesislerinde 6 Sigma kalitesiyle üretilen LOGIC 26/35 ve 31/35 premix yoğuşmalı Kombiler, sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en kompakt boyutlarına sahip kombileri olarak biliniyor.  İngiltere’de bir milyon adetten fazla kullanıma sahip; Türkiye’de ise 2011 yılında piyasaya sunulan ve kısa zamanda son kullanıcının beğenisini kazanan LOGIC Yoğuşmalı Kombi, aynı anda iki muslukta yeterli sıcak su sağlayabilen, yüksek performanslı, tasarruflu, az yer kaplayan ve sessiz çalışan yapısı ile dikkat çekiyor.

Termo Teknik Hakkında

Termo Teknik, 1966 yılında Türkiye’nin lider radyatör üreticisi olarak faaliyetine başlamış; 1999’da uluslararası ısı devi Stelrad Radiators Group (SRG)’a katılmış; iç ve dış pazardaki gücünü katlayarak arttırmaya devam etmiştir.

Türkiye’deki yatırımı 100 milyon doların üzerinde olan Termo Teknik, yıllardır ISO500 listesinde en büyük sanayi şirketleri arasında yer aldığı gibi, sektöründe 2005 yılından bu yana toplam 9 kez ihracat şampiyonu olarak sayısız ödüle layık görülmüştür.

50 yıldır devam ettiği yolculuğu sonunda bugün ürünlerini Çin’den Şili’ye, Avustralya’dan Kanada’ya kadar geniş bir coğrafyada; aralarında ABD ve Rusya’nın da bulunduğu 50’yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir. 2009’dan bu güne de, Türkiye’den çok daha uzun yıllardır doğalgaz deneyimine sahip İngiltere’de 6 Sigma ile üretilen nitelikli kombi ve kazan grubunu Türk tüketicisine sunmaktadır.« Geri