LOGIC’TEN GELENEKSEL RAMAZAN KAMPANYASI

Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 8 Mayıs – 15 Haziran tarihleri  arasında Güral Porselen’den 24 parça porselen yemek seti hediyeli. Üstelik LOGIC, 30 Haziran’a kadar yapılan ilk çalıştırmalarda 5 YIL GARANTİ hediyeli. Ek garanti kampanyasından faydalanabilmek için, LOGIC kombilerin 30 Haziran’a kadar Termo Teknik yetkili servisleri tarafından çalıştırılması gerekiyor.

İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü (The Queen’s Award)” sahibi LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi’yi Türkiye’ye sunan Termo Teknik, her yıl olduğu gibi, bu yıl da geleneksel Ramazan kampanyasını tüketicilere sundu.. Geçtiğimiz yıllarda porselen tencere ve yemek seti hediyesi ile tüketicilerin Ramazan sofrasını renklendiren Termo Teknik, bu yıl LOGIC Premix Yoğusmalı Kombi alan tüketicilere Güral Porselen’den 6 kişilik, 24 parça seramik yemek seti hediye ediyor. Ramazan ayı içerisinde LOGIC kombi alan tüketiciler, hediyelerini LOGIC kombiyi satın aldıkları Termo Teknik yetkili satıcılarından teslim alabilecek.

Avrupa’nın Sevilen Kombisi

Ideal Heating tarafından 110 yıllık kombi tecrübesi ile İngiltere’de üretilen 26/35 ve 31/35 kW kapasiteli LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler, sınıfının en yüksek enerji verimliliğine sahip kombileri olarak biliniyor.  İngiltere ve Avrupa Birliği ülkelerinde yıllardır çok sevilen; Türkiye’de de 2011 yılında piyasaya sunulan ve Türk tüketicisinin kısa zamanda beğenisini kazanan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi,  aynı anda iki banyoda sıcak su sağlayabilen yüksek kapasiteli ve performanslı, tasarruflu ve az yer kaplayan tasarımı ile dikkat çekiyor.

 

 

 « Geri