Termo Teknik Silüet Serisi, ısıtma alışkanlıklarını estetikle değiştiriyor

Termo Teknik’in Çorlu’daki tesislerinde üretilen dekoratif radyatör grubu Silüet Serisi, estetik tasarımları ile mekanlara sıcak ve şık bir dokunuş sağlıyor.

İngiltere merkezli Stelrad Radiators Group (SRG)’un Türkiye’deki iştiraki olan Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında ileri teknoloji ve çelik sac kullanılarak üretilen Silüet dekoratif radyatör serisi; verimlilik, sağlamlık, mekâna uyum, kolay montaj ve estetik katkı gibi başlıklarda çıtayı yükseltiyor, panel radyatör kullanma alışkanlıklarını değiştirecek bir şıklık sunuyor. Üstelik mevcut radyatörlerle rahatlıkla değiştirilebilecek kadar tesisata uyumlu özellikler taşıyor.

Verimliliği, montaj kolaylığı ve çeşitliliği ile dikkat çeken panel radyatörler üreten Termo Teknik, şimdi Silüet Serisiile mekanların estetiğine de katkıda bulunmayı hedefliyor. Tıpkı klasik panel radyatörler gibi çelikten imal edilen dolayısıyla aynı dayanıklılık ve tesisat dostu yapıya sahip olan Silüet Serisi’nin yatay ve dikey olarak tasarlanan Minima, Style, Vertica ve Latida modelleri bulunuyor.

Minima, düz ve çizgisiz görünümüyle sadelik ve uyumun seçkin örneğini sunuyor. Kullanıldıkları mekân ile bütünleşen radyatörler, dekorasyonda minimalizmi tercih edenlerin seçeneği oluyor.

Style ve Latida ise yatay çizgili pürüzsüz yüzeyleri ile iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlere farklı ebat ve boyutlarda binlerce seçenek sunuyor.

Mekânın yapısı dikey ve çizgili radyatör gerektirdiğinde Vertica, bulunduğu ortama dinamizm katan yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Silüet serisi radyatörler taşıdıkları özellikler sayesinde, marka ve tasarım sahibi butik konut projelerin ve kalite tutkunu bireysel kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Silüet Serisi hakkında daha detaylı bilgi www.siluetradyator.com adresinden alınabiliyor.

Üstün Teknolojinin Kanıtı 15 Yıl Garanti

Termo Teknik’in profesyonel teknik tasarımları son kullanıcıya uzun yıllara yayılan kullanım ömrü sağlıyor. Termo Teknik tesislerinde üretilen Silüet Serisi kalitesinin bir göstergesi olarak 15 yıllık garanti belgesi ile birlikte standart olarak sunuluyor.

50’den fazla ülkeye ihraç ediliyor

Termo Teknik, tarafından üretilen Silüet Serisi Çin’den Şili’ye, Avustralya’dan Kanada’ya kadar geniş bir coğrafyada; aralarında ABD ve Rusya’nın da bulunduğu 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediliyor.

1966’da kurulan ve bugün Çorlu’da, 6 üretim bandı ve yaklaşık 50 bin m2 kapalı alana sahip olan, dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında üretim yapan Termo Teknik, yüksek verimli kombi ve kazan serisinin yanı sıra klasik ve dekoratif panel radyatör serisini de Türk tüketicisine sunuyor. Termo Teknik, bugün hem dünyada en çok panel radyatör üreten hem de Türkiye’nin en çok radyatör ihracatı yapan üretim tesisi ile Türkiye ile Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında bulunuyor.

Yıllardır ISO500 listesinde en büyük sanayi şirketleri arasında yer alan Termo Teknik’in 2005 yılından bu yana toplam 9 kez ihracat şampiyonluğu bulunuyor.

Kalite belgeleri

Termo Teknik TSE’nin yanısıra, BS, ISO 9001:2008 akreditasyonu; uluslararası radyatör standardı olan EN442 ve DIN, BSI, NF, GOST-R, UkrSEPRO, EMI belgeleri sahi. Çalışanların iş güvenliği ve sağlığı açısından en önemli belge olan OHSAS 18001 belgemiz de var. 50’den fazla ülkeye ihraç edilen ürünlerimiz tüm bu ülkelerin standartlarını karşılayacak özelliklere sahip.

Stelrad Radiators Group

Kökleri 1890 yıllarına dayanan ve bugün Avrupa’nın 2. en büyük radyatör tedarikçisi olan Stelrad Radiators Group (SRG), Türkiye’de bugüne kadar 100 milyon doların üzerinde yatırım gerçekleştirmiştir.

Stelrad Radiators Group, İngiltere pazarında büyük farkla pazar lideri; diğer batı Avrupa ülkelerinde ise önemli bir pazar payına sahip konumuyla Avrupa’nın en önemli ısıtma sistemleri gruplarındandır.« Geri